Tagasiside/Registreerimine

 • Õpetaja Anu Abramson on väga lahke ja sõbralik koolitaja. Mulle meeldis õpetamisstiil, suhtumine, sõbralik keskkond. Olid põnevad kuulamistekstid, huvitavad kultuurileheküljed, ilus selge kujundus. Anu on väga kannatlik pedagoog. Sain väga palju teada grammatikast. Laiendasin ka oma sõnavara. Sain teada ka palju huvitavat Pärnust, kuna õpetaja Anu elab praegu Pärnu linnas. Lisatekstid tõlkimiseks olid üsna naljakad ja haaravad.
  Mul on hea meel, et osalesin eesti keele kursusel nii vahva koolitajaga. Lugupidamisega Marina Gokalo.
 • Eesti keele kursused läbisin edukalt ja tulemuslikult. Täiendasin oma teadmisi ja kõneoskust. Laiendasin oma sõnavara. Тänu kursustele sooritasin B1 eksami hästi, kokku 94 punkti 100-st. Mul on vedanud, et meie õpetaja on emakeelena kõneleja. Õpetaja, kes mõistab meie raskusi ja nõrkusi. Ta korraldas tunni meile sobivas vormis. Kursusel käsitlesime kõiki võimalikke teemasid: reisimine, perekond, töö, kultuur, ajalugu ja elutingimused. Lugupidamisega Vitalia Bassarada.
 • Töötan õpetaja abina ja käisin õpetaja Margit Lestseppa B2-tasemel kursustel. Rühmatunnid toimusid sõbralikus ja rahulikus atmosfääris. Materjal oli esitatud huvitavalt ja kättesaadavalt. Kui käsitletud materjali kohta tekkis küsimusi, analüüsis õpetaja teemat põhjalikumalt. Lugupidamisega Tatjana Zguro.
 • Mina käisin B1-taseme eesti keele kursustel 2019. a. novembrist kuni 2020. a. aprillini. Meie õpetaja oli Margit Lestsepp. Tahan avaldada talle tänu suurepärase õpetuse ja lahke suhtumise eest meisse. Tänan teid veelkord! Lugupidamisega Nadezda Moiseenkova.
 • Margit oli minu A2-taseme eesti keele  õpetaja, ta on väga hea õpetaja ja õppides oli ta väga hoolas. Lugupidamisega Kostiantyn Koval.
 • Tahaksin tänada suurepärast eesti keele õpetajat Ülle Rumm! Õppisin selle õpetaja juures eesti keelt B1 kategooriale. Õppida oli lihtne ja meeldiv, kuna Ülle on väga erudeeritud, sõbralik, kannatlik ja täpne. Materjali selgitab ta kättesaadavas keeles. Tunnid on väga produktiivsed, Ülle aitab omandada uusi ja struktureerida olemasolevaid teadmisi. Alati on ta valmis aitama. Tänu Üllele sooritasin esimesel katsel B1 taseme eksami 77 punktiga. Tahaksin jätkata oma õpinguid selle õpetaja juures! Lugupidamisega Jelena Šavšina.
 • Töötan Grossi poes, vahetusevanem. Käisin eelmisel aastal B1-taseme eesti keel kursustel, hea õpetaja Ülle Rumm, head kursused ja kõige olulisem et ma sooritas riigieksami. Lugupidamisega Tatjana Sundatova.
 • Suured tänud Salamoia MTÜ-le eesti keele kursuste eest, mis olid korraldatud meie polikliinikus. Eriline tänu õpetaja Alla Zarubinale loomingulise lähenemise eest keeleõppesse. Allal on super energeetika, õpingud on värvikad ja elavad. On näha, et inimene armastab enda töö, kogu aeg mõtleb meie jaoks välja uusi õppevorme mängude ja huvitavate arutlusteemade näol. Ainult tänu tema püüdlusele sain ma aru, et eesti keel ei ole nii hirmuv. Eesti keelt on võimalik endale selgeks teha ning isegi rääkida. Nagu tuli välja, eesti keele õpimine on omamoodi huvitav. Liubov Petrova
 • Mulle meeldib õppida eesti keelt Salamoia MTÜ keeltekoolis. Koolis on erinevad progressiivsed meetodid. Meie õpetaja on Alla Zarubina, ta on korrektne ja professionaalne õpetaja. Soovin õppida eesti keelt edasi selles koolis. Oleksandr Eihgorn.
 • Aitäh koolituse eest! Salamoia MTÜ on professionaalne koolitusfirma sõbraliku ja asjatundliku kollektiiviga. Eesti keele õppimine töökohal B2 tasemel oli minu jaoks väga vajalik ja huvitav – peale koolitust minu teadmised eesti keeles on läinud paremaks. Õpetaja Alla Zarubina on oma ala asjatundlik ja annab suurepäraselt oma teadmisi edasi. Ma olen väga rahul teie koolitusega. Jelena Nikolajeva.
 • Soovin märkida: hea õppekeskkond, arusaadav õpetamismeetod, õpetaja vastutulelikkus. Tänu temale toimusid meie tunnid õppe-mängu vormis, grammatikas, sõnavaras ja kuulamises arusaamatute kohtade selgitamisega. Mina hea meelega võtsin osa tundides ning tegin kõiki kodutöid. Soovin jätkata õpinguid järgmises aastas. Alina Meshanina.

Isikuandmete töötlemisel lähtub koolituskeskus „Avaliku teabe seadusest“, „Isikuandmete kaitse seadusest“.

1 Step 1
Nimi, perekonnanimi
Isikukood
Telefon
E-post
Sõnum/Koolitus
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right